Při nákupu nad 2 000 Kč doprava ZDARMA

O nás

Jsme mladá česká společnost, je pro nás vášní vyvíjet spolu s odborníky produkty, které vám budou pomáhat, těšit vás a provázet vás velmi dlouho na vaší životní cestě. Naše potravinové doplňky jsou zaměřeny na ženy, ale jejich oblíbenost roste stále více i u mužů. Mladé ženy, zaměstnané ženy, studenti, sportovci i senioři, všichni jste u nás vítáni.

O nás

Ti, kteří naše produkty vyzkoušeli, oceňují především jejich prvotřídní složení a kvalitu, všechny produkty jsou certifikované, vyvíjeny v moderních českých laboratořích a vyráběny v České republice. 

Naším cílem je podpora zdraví a zdravého životního stylu a to za pomoci těch nejkvalitnějších surovin od prověřených dodavatelů, které naše doplňky stravy obsahují.

Spokojenost uživatelů je pro nás na prvním místě a kvalitní složení námi vyráběných doplňků stravy je pro naši společnosti největší prioritou a také závazkem vůči všem našim zákazníkům. 

O nás
 

Jelikož naše společnost dodržuje veškeré nařízení a zákony o povolených zdravotních tvrzeních, nemůžeme popsat některé naše složky produktů tak jak by si to zasloužily. Věříme však, že se můžete dostatečně informovat a informace načerpat z různých studií nebo z jiných informačních webů. V posledních letech také vzniká mnoho nových studií zaměřených na účinky doplňků stravy na obecné zdraví, imunitu i dlouhověkost. Jsme přesvědčeni, že tyto aktivity a výsledky studií budou mít samozřejmě na informovanost pozitivní vliv. Povolená zdravotní tvrzení jsou popsána v jednotlivých nařízeních komise EU.

 

Vždy je třeba myslet na to, že základním předpokladem dobrého zdraví je vyvážená strava a že doplňky, tak jak plyne z jejich názvu, ji mají v případě potřeby pouze doplňovat.

 

 

Kontaktní údaje:

Allysium s.r.o.

IČO:13991795, DIĆ:CZ13991795

Nádražní 445/185,

702 00 Ostrava

Tel.:732 58 44 25

e-mail:zakaznickapece@yavanie.com

Bankovní spojení:

2202173822/2010